Nocleg w Wiśle – Apartament Miejski Wisła

Zapewne każdy z nas wybierając się na urlop, pierwsze co robi, to poszukuje lokum, w którym mógłby  się zatrzymać. W mieście Wisła istnieje ponad 13 tysięcy miejsc noclegowych (źródło: www.wisla.pl) w hotelach, pensjonatach i kwaterach prywatnych. Jednym z miejsc, które warto rozważyć jest Apartament Miejski w Wiśle. Jest on zlokalizowany w budynku Centrum Przesiadkowego, co stanowi idealne rozwiązanie dla podróżnych przyjeżdżających do miasta pociągiem lub autobusem. W 2019 roku budynek przeszedł gruntowny remont, w ramach którego między innymi został utworzony sympatyczny apartament.

Powierzchnia Apartamentu Miejskiego to 52 m2, która swobodnie wystarcza na to, aby mogły odpocząć w nim 4 osoby w komfortowych warunkach. W apartamencie czeka na nas wyposażona kuchnia i łazienka, 2 podwójne łóżka i wiele innych udogodnień. O pełnym wyposażeniu Apartamentu Miejskiego możemy przeczytać na www.apartamentmiejski.wisla.pl

Położenie Apartamentu Miejskiego w Wiśle pozwala na spędzanie wolnego czasu w dowolny sposób. Można wybrać się na spokojny spacer po mieście i skorzystać z propozycji muzeów oraz galerii, a także obejrzeć zabytki architektury, pomniki lub po prostu zrelaksować się w parku. Można również spędzić czas bardziej aktywnie i wybrać się na jeden ze szlaków turystycznych prowadzących m.in. na Soszów, Czantorię czy Skolnity. Ciekawą propozycją są również ścieżki spacerowe, które wiodą zarówno ulicami miasta jak i po pięknych okolicznych terenach wokół Wisły.

Reklama

Dlaczego wybrać Apartament Miejski?

WYSTRÓJ – nowoczesny wystrój i funkcjonalność sprzyjają relaksowi i regeneracji.

LOKALIZACJA – apartament znajduje się niemalże w samym Centrum Miasta Wisły.

AKTYWNOŚĆ – bliskość szlaków turystycznych, ścieżek spacerowych i rowerowych.

Powiązane