Recenzja książki „Coś Pierwszego” Małgorzata Trojanek-Zera

Tytuł „Coś Pierwszego” jak najbardziej można polecić tym, którzy gustują w literaturze kobiecej. Pewnie zastanawiacie się, co w takim razie było powodem umieszczenia recenzji romansu na portalu Victumania.pl dedykowanym podróżom? Już spieszymy z odpowiedzią – książka zawiera w sobie opisy miejsc wartych odwiedzenia w Beskidzie Ślaskim. A na naszym portalu niejednokrotnie umieszczaliśmy recenzje z wycieczek po tej pięknej krainie.

Historia uczucia mężczyzny i kobiety osadzona jest w krajobrazach Olsztyna na Warmii, Wisły, Szczyrku, Koniakowa oraz Istebnej. Można poprzez podróże zakochanych poznać wiele miejsc godnych odwiedzenia m.in. Zameczek Prezydenta w Wiśle Czarne, Skrzyczne w Szczyrku, Ochodzita w Koniakowe czy Trójstyk w Jaworzynce.

Marek i Agata poznają się w Olsztynie, w którym mieszkają i pracują. Ona, to kobieta zamknięta w sobie, mocno stąpająca po ziemi, żyjąca tylko i wyłącznie według własnych reguł i zasad. Wszystko ma być poukładane, przewidywalne i bezpieczne. Tylko nieliczni mają prawo do przejścia na drugą stronę muru, który sama zbudowała. On, to mężczyzna żyjący chwilą, bez zahamowań, otwarty na ludzi i uczucia. Nie boi się podjąć ryzyka, aby osiągnąć swój cel. Nie waha się rozbić sercem i determinacją muru kobiety, którą pokochał od pierwszego wejrzenia. Ich miłość rozkwita podczas pobytu w przepięknych górach Beskidu Śląskiego. Razem starają się stworzyć związek, który pozwoli im na wspólne życie pomimo przeciwności losu i złych ludzi.

COŚ PIERWSZEGO to bezmiar uczuć – fascynacja, miłość, namiętność, ale i łzy, ból, rozczarowanie. To historia dwóch serc, które za wszelką cenę pragną stać się jednością. Bo dla nich to jest coś pierwszego.

Książka do nabycia na stronie autorskiej pisarki www.malgorzatatrojanekzera.pl oraz w następujących miejscach stacjonarnych:

– Informacja Turystyczna w Wiśle

– Sklepik „Zakątek Pamiątek” na Równicy w Ustroniu

– Sklep z pamiątkami na ul.Grażyńskiego 5 w Ustroniu

Polecamy!

Powiązane