Mapa Wydarzeń – Beskidy

wydarzenia-beskidy-mapa-wydarzen

Spragnieni poznawania nowych kultur i zachłyśnięci trendami płynącymi do nas ze wszystkich stron świata często zapominamy o tym, że Polska to wspaniałe, pełne atrakcji i wydarzeń miejsce, które również należy odkrywać. Od Bałtyku po Podhale, przez duże miasta i urokliwe zakątki – podróż po naszym kraju może okazać się niezwykle inspirująca.

Dziś zatrzymajmy się na śląsku, na który często patrzymy przez pryzmat Katowic. Jednak śląsk to także Podbeskidzie, Beskid Śląski, Beskid Żywiecki oraz Śląsk Cieszyński. I jeśli wydaje Ci się, że południe Polski w każdym miejscu jest takie samo, nadszedł czas, by pokazać Ci Mapę Wydarzeń – Beskidy, która odczaruje dla Ciebie wszystkie punkty na mapie.

Każdy region ma swój unikatowy styl, tradycje, klimat. Projekt beskidy.mapawydarzen.pl w idealny sposób łączy i pokazuje wydarzenia i atrakcje turystyczne charakterystyczne dla danego miejsca. Dlaczego? By zarówno mieszkaniec, jak i turysta, na jednym portalu znalelźli przekonanie o wyjątkowości regionu. Beskid Śląski oferuje nam znacznie więcej niż uwielbiany przez wszystkich coroczny Tydzień Kultury Beskidzkiej. Cieszyn, poza słynną Rotundą św. Mikołaja widniejącą na 20-złotowym banknocie, to miasto organizujące wiele atrakcji, również z udziałem naszych czeskich sąsiadów. Męskie Granie, choć na dobre zagościło w harmonogramie imprez odbywających się w Żywcu, jest tak naprawdę jednym z wielu koncertów, które każdego roku odbywają się w Amfiteatrze pod Grojcem.

 

mapa-wydarzen-mapa-atrakcji-beskidy

Nie zapominajmy także o tym, co dla tego terenu charakterystyczne! Choć Beskidy nie są w stanie przekonać do siebie każdego, nie ma osoby, która nie czuje satysfakcji po wyjściu na Skrzyczne czy Baranią Górę. Niesamowity klimat panujący w górskich miejscowościach nie pozwala o sobie zapomnieć, szczególnie, gdy jako bazę noclegową wybieramy obiekty takie jak np. Orle Gniazdo w Szczyrku – wyjątkowy obiekt położony 660 m n.p.m.

Jeśli nadal nie poczułeś siły i magii płynącej z tych stron, koniecznie odwiedź polecany przez nas portal beskidy.mapawydarzen.pl. Niezależnie od twoich umiejętności surfowania po sieci z pewnością znajdziesz tam zakładki, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Wydarzenia prosto z Bielska-Białej, atrakcje Podbeskidzia, kalendarz imprez w Szczyrku, mapa Śląska Cieszyńskiego wypełniona po brzegi spektaklami teatralnymi, a ponadto konkursy z nagrodami, kupony rabatowe i ogłoszenia o pracę. Nieważne, czy mieszkasz w Ustroniu, czy planujesz weekend w górach – Mapa Wydarzeń to portal właśnie dla Ciebie.

mapa-wydarzen-kalendarz-wydarzen-beskidy

beskidy.mapawydarzen.pl

Powiązane